Preskočiť na obsah
Jozef Huťka

Stavebníctvo

Jozef Huťka

Zemné práce

Obec
Bobrov
Od roku
2000
IČO
37 049 046

Jozef Huťka

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
029 42 Bobrov
Na trhu od
10. mája 2000
IČO
37 049 046
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

26
rokov na trhu
2000
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jozef Huťka

Jozef Huťka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bobrov. Podniká od 10. mája 2000.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 14 položiek, napríklad prípravné práce pre stavbu, demolácie a zemné práce a maliarstvo, natieračstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Jozef Huťka
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
37 049 046
Dátum vzniku
10. mája 2000
Miesto podnikania
029 42 Bobrov
Živnostenský register
Okresný úrad Námestovo, vložka č. 507-5433
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jozef Huťka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Prípravné práce pre stavbu

  • Demolácie a zemné práce

  • Maliarstvo, natieračstvo

  • Lešenárstvo

  • Zváračské práce

  • Mechanické úpravy v rámci voľnej živnosti

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Prípravné práce pre stavbu
  • Demolácie a zemné práce
  • Maliarstvo, natieračstvo
  • Lešenárstvo
  • Zváračské práce
  • Mechanické úpravy v rámci voľnej živnosti
  • Píliarska výroba
  • Pílčicke práce
  • Výroba bytových doplnkov
  • Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v rámci voľnej živnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť
  • Výroba armatúr
  • Zámočníctvo
  • Klampiarstvo

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jozef Huťka?

Miesto podnikania je v obci 029 42 Bobrov.

Čím sa Jozef Huťka zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce pre stavbu; demolácie a zemné práce; maliarstvo, natieračstvo; lešenárstvo.

Aké je IČO – Jozef Huťka?

IČO je 37 049 046.

Odkedy podniká Jozef Huťka?

Podnikanie začalo 10. mája 2000. Na trhu pôsobí 26 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jozef Huťka podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jozef-hutka.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.